شینگل های بام کلیلک دار، هم به صورت سیستم سقفی و هم به صورت سیستم نما در دسترس هستند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا بخشهای اساسی ساختمان را برای پروژه های جدید ساختمانی یا بازسازی گسترده به طور یکنواخت ، قابل توجه و از نظر فنی کاملاً مناسب بسازید. این تایل ها نه تنها از لحاظ ظاهری قابل توجه می باشند بلکه این نوع تایل را زینک شینگل بام هم می نامند زیرا از فلز آلوزینک ساخته می شوند و می توانند هر آنچه از سقف مدرن انتظار می رود را فراهم کنند.

به دلایل زیادی شینگل های بام مسطح کلیک دار برای پوشش سقف یک انتخاب عالی است. تایل های مسطح کلیک دار، شکل پیشرفته تایلهای مربعی کلاسیک و الماسی شکل است که به ویژه برای استفاده در سقف های بزرگ طراحی شده است. آنها به طور خاص برای پوشش سطوح بزرگ سقف طراحی شده اند و با استفاده از محصولات با کیفیت به روزشده ، ظاهر جذابی ایجاد می کنند.

مزایای تایل های شینگل کلیلک دار کراب

ساختار سطح منحصربه فرد سقف که کاملاً با محصول مطابقت دارد و شامل پروفیل های ساختمانی تست شده برای بهبود قابلیت اطمینان سیستم سقف و تطبیق محصولات زهکشی سقف از یک منبع واحد می باشد.

مولتی فرم کراب، هزاران گزینهبرای طراحان ، معماران و متخصصان حرفه ای

میزان اهمیت اختصاص داده شده به طراحی پوشش سقف و نما برای ساختمانهای جدید یا ساختمانهای موجود به نوع ساختمان و همچنین به بودجه موجود برای بام بستگی دارد. بسیاری از سازندگان تصور روشنی از محدوده قیمت دارند ، اما درخواست های سفارشی تنها به ندرت کنار گذاشته می شوند. معماران یا متخصصان حرفه ای پس از آن به تجسم نازک بینانه نیاز دارند. از این گذشته ، شما نه با ناامید کردن مشتریان بلکه با ارائه نتایج حرفه ای و تحقق خواسته های آنها ، تحت تأثیرشان قرار خواهید داد.

شینگل های مولتی فرم کراب  یک راه حل سیستمی است که از هر لحاظ تحت تأثیر قرار می دهد. اجزای به کار رفته دوام ، اطمینان و قابلیت اجرای سقف را از نظر اقتصادی فراهم می کنند. در عین حال ، مولتی فرم تنها از سه فرم اساسی تشکیل شده است که به راحتی می توانند با یکدیگر ترکیب شوند.

شینگل بام کراب بهترین انتخاب برای معمار های حرفه ای

ویژگی های زینک شینگل های کراب

امروزه سقف ها و اتاق زیر شیروانی واقعاً چند منظوره هستند. آنها از ما در برابر باد و هوا محافظت می کنند ، فضای زندگی را فراهم می کنند و همچنین می توانند ظاهر جذابی داشته باشند. مهندسین شهرسازی و معماران هر روز بیشتر با انتظارات زیاد مشتری روبرو می شوند و نیاز به راه حل هایی دارند که بتوان با آنها برآورده کرد. این امر با استفاده از شینگل های کراب به راحتی حاصل می شود.بر این اساس ، آنها تقریباً برای همه ساختمانها مناسب هستند. این به شما آزادی زیادی در طراحی می دهد. گزینه ها بسیار زیاد و متنوع هستند ، از چیدمان های کلاسیک گرفته تا ترکیب های جداگانه. کاشی های مسطح کلیک دار دارای ویژگی های منحصربه فرد زیر هستند:

  1. شینگلها از فلز آلوزینک با کیفیت بالا و اثبات شده تولید می شوند. این تایل ها یک ظاهر جذاب و عملکرد فوق العاده را ترکیب می کنند.
  2. زینک شینگل های کلیک دار در اشکال و اندازه های مختلف موجود است به طوری که محصولات مناسب به عنوان پایه و اساس برنامه ریزی هر پروژه در دسترس می باشد.
  3. تایل های منفرد را می توان بدون زحمت با بخشهای جداگانه ساختمان ، مانند شیروانی یا دودکش ها سازگار کرد ، که این امر مشقتهای طراحی را کاهش می دهد.
  4. مونتاژ نیز به لطف فناوری سیستم سریع و ساده است. از زینک شینگل های کراب  می توان برای طراحی سقف ها و نماها از شیب 10 درجه استفاده کرد.

توصیف سیستم زینک شینگل های کراب

برخلاف پانل ها یا شینگل های قیری ، زینک شینگل های آلوزیک کراب  زبانه های تاشو به جلو در بالا هستند که امکان اتصال آنها به سیستم های درز دار را فراهم می کند. کاهش مقاطع درزدار و هندسه بهینه سازی شده باعث تضمین خاصیت ضد باران بودن محصول می شود. شینگ های کراب  را می توان از فلز های مختلف مانند آلو زینک و یا مس  با تنوع و ابعاد مختلف تولید کرد.

  1. شیب سقف 10 درجه: ساختار سقف تهویه شده با زیر لایه ضد باران (اتصالات جوش داده شده یا چسبانده شده) ، زیرلایه ساخته شده از غشاء قیری ترکیب شده با فایبرگلاس و یا الیاف شیشه با استانداردهای: DIN52131و DIN52143, DIN52130 که با یک ساختار مناسب ترکیب شده (به طور مثال V13 و یا AIR-Z ) بر روی تخته OSB
  2. شیب سقف 25 درجه: سازه سقف تهویه شده با زیر لایه ضد باران (اتصالات جوش داده شده یا چسبانده شده) که مستقیماً روی تخته چوب جامد نصب شده است.

فرم های سفارشی شینگل بام کراب

زینک شینگل های کراب باتوجه به فیزیک ساختمان بهینه شده اند. نیازهای متنوع از حیطه فیزیک ساختمان برای بخشهای حیاتی ساختمان مانند سقف نقش مهمی دارد. در صورت امکان ، این الزامات باید با استفاده از یک محصول واحد برآورده شود. با این حال ، این تنها با استفاده از محصولات با کیفیت بالا ، با دقت طراحی شده مانند زینک شینگل های کراب امکان پذیر است. حفاظت در برابر آتش ، سرو صدا و عایق حرارتی برای انواع ساختمان ها از اهمیت اولیه برخوردار می باشند. نصب صحیح نیز برای کیفیت اجزا تمام شده، حیاتی است. این امر می تواند به ویژه با استفاده از فناوری سیستم کراب ، که همچنین ساختمان را از نفوذ رطوبت محافظت می کند، محقق شود و همچنین امکان مطابقت را برای ادغام اجزای دیگر نیز فراهم می کند. این عناصر با استفاده از کلیپ ها و رول های کلیپ کاملاً منطبق، متصل می شوند که توسط برنامه ما نیز پوشش داده می شوند. علاوه بر این ، برای هرگونه سوال یا درخواست های ویژه، برای تماس با تیم متخصص ما می توانید از طریق تلفن یا از طریق ایمیل بحث و گفتگو کنید. همچنین می توانید با مراجعه به یکی از فروشندگان متخصص یا متخصصان حرفه ای در منطقه خود ، محصولات ما را مشاهده کنید. با استفاده از فروشنده آنلاین و یا متخصص ما می توانید نزدیکترین فروشنده خود را پیدا کنید. به امید دیدار!

  1. شینگل های گرد شده مقعر و محدب
  2. شینگل به اشکال هندسی مختلف
  3. این تایل ها به راحتی می توانند با نقشه های ساختمان گرد سازگار شوند. در صورت استفاده از قالب های بزرگتر ، بسته به ابعاد کاشی و شعاع ساختمان می توان تایل ها را از قبل گرد تولید کرد.
  4. شینگل ها را می توان در اشکال هندسی مختلف تولید کرد ، به عنوان مثال ذوزنقه ای یا شش ضلعی